Wielton

Produkty marki WIELTON AGRO to doskonała jakość w rozsądnej cenie. Do produkcji używane są wytrzymałe i masywne ramy z najlepszej szwedzkiej stali DOMEX. Wielton Agro oferuje przyczepy dwuosiowe trójstronnego wysypu, przyczepy tandem, przyczepy trzyosiowe do przewozu bel, przyczepy skorupowe, wózki Dolly oraz wozy asenizacyjne.

Przyczepy dwuosiowe PRS
Przyczepy te są przeznaczone głównie do przewozu produktów rolniczych takich jak zboża i kukurydza. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod m.in.: systemu siedmiu zamków zapewnia nieodkształcenie i idealne trzymanie, a trójstronny wywrot skrzyni umożliwia wygodne i sprawne rozładowanie przyczepy. W tylnej burcie umieszczone jest dodatkowe okno wysypowe, które umożliwia wyładunek strumieniowy. Przyczepę można wyposażyć dodatkowo w plandekę.

przyczepy_dwuosiowe

PRZYCZEPA ROLNICZA – PRS-2/W6
PRZYCZEPA ROLNICZA – PRS-2/W8
PRZYCZEPA ROLNICZA – PRS-2/W10
PRZYCZEPA ROLNICZA – PRS-2/W12
PRZYCZEPA ROLNICZA – PRS-2/W14

Przyczepy Tandem PRC
Przyczepy typu PRC-2 przeznaczone są głównie do przewozu produktów sypkich tj. zboże, kukurydza. Przyczepa posiada konstrukcję zwieszenia typu tandem z dwoma osiami umieszczonymi centralnie. Konstrukcja skrzynie umożliwia otwieranie burty z każdej strony zamkiem centralnym. W tylnej burcie znajduje się okno wysypowe umożliwiające wyładunek strumieniowy. Przyczepę można wyposażyć dodatkowo w plandekę.przyczepy_tandem

PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM – PRC-2A/W6
PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM – PRC-2A/W8
PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM – PRC-2B/W10
PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM – PRC-2B/W12
PRZYCZEPA ROLNICZA TANDEM – PRC-2B/W14

Przyczepy do przewozu bel
Przyczepy te przeznaczone są głównie do przewozy materiałów rolniczych takich jak słoma, siano oraz sianokiszonki w balach. Konstrukcja przyczepy zapewnia łatwy załadunek i rozładunek. Składane ściany ułatwiają przejazd nie załadowaną przyczepą.

przyczepy_do_przewozu_bel

PRZYCZEPA DO PRZEWOZU BEL PRS-2S/S9   – 40 km/h
PRZYCZEPA DO PRZEWOZU BEL PRS-3S/S14 – 40 km/h
PRZYCZEPA DO PRZEWOZU BEL PRS-3S/S24 – 40 km/h
PRZYCZEPA DO PRZEWOZU BEL PRS-3S/S24 – 80 km/h

Przyczepy skorupowe
Przyczepy skorupowe przeznaczone są głównie do przewozu roślin okopowych. Wnętrze skrzynie jest gładkie, co pozwala zmniejszyć do minimum uszkodzenie produktów podczas załadunku i rozładunku. Ściana tylna jest podnoszona hydraulicznie co pozwala na wygodne i bezpieczne rozładowanie towaru. Atutem tych przyczep jest mocna, zwarta konstrukcja która sprzyja pracy w trudnych warunkach polowych.przyczepy_skorupowe

PRZYCZEPA ROLNICZA-SKORUPA PRC-2HP/W18R
PRZYCZEPA ROLNICZA-SKORUPA PRC-2HP/W18RN
PRZYCZEPA ROLNICZA-SKORUPA PRC-2HP/W18B
PRZYCZEPA ROLNICZA-SKORUPA PRC-2HP/W18BK

Wózki Dolly
Wózki te służą do transportu przy użyciu ciągnika rolniczego. Na przyczepie montowane jest siodło sprzęgające, układ hydrauliczny wraz z pompą do wywrotu naczepy oraz instalacje niezbędne do zasilania naczepy.

wozki_dolly

WÓZEK DOLLY PRD-1
WÓZEK DOLLY PRD-2

Wozy asenizacyjne
Beczka asenizacyjna służy do transportu materiałów płynnych takich jak woda, ścieki i gnojownica. Wozy zostały wyposażone w pompę oraz układ służący do jej napełniania oraz układ do jej opróżniania z rozlewacze.
wozy_asenizacyjne
WÓZ ASENIZACYJNY PRB-1/7 000
WÓZ ASENIZACYJNY PRB-2/10 000
WÓZ ASENIZACYJNY PRB-2/14 000

 

KATALOG WIELTON – KLIKNIJ TUTAJ