Zetor

Zetor to czeska marka, specjalizująca się w produkcji ciągników rolniczych. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zyskał uznanie za sprawą wielu innowacyjnych rozwiązań. W chwili obecnej Zetor posiada cztery rodzaje ciągników. Dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie.
MAJOR
major1 major3 major2

 

 

 

 

 

 

 

Zetor Major jest jednym z najpopularniejszych modeli ciągników. Jest to uniwersalny ciągniki rolniczy, przeznaczony do małych gospodarstw. Charakteryzuje się przede wszystkim niezawodnością, wydajności i prostotą.
d1prospekt-dane-techniczne-zetor-major


PROXIMA
Seria Proxima ma do wyboru 3 rodzaje ciągników: Proxima, Proxima Plus oraz Proxima Power.
proxima-protyl-agro-2 zetor_proxima_power_plus1271452789 z-proxima-plus-frontside

 

 

 

 

 

 

 

Seria Proxima to najpopularniejsze ciągniki marki Zetor. Nadają się do najcięższych prac w rolnictwie, leśnictwie oraz usługach komunalnych. Aby zapewnić uniwersalność wprowadzono możliwość wyboru opcji z napędem na dwa lub cztery koła oraz możliwość wyboru skrzyni biegów.
Proxima Plus
(zdjęcie PROXIMA PLUS)
Proxima Plus w porównaniu do modelu Proxima, charakteryzuje się większą mocą silnika, nowocześniejszą skrzynią biegów, dzięki czemu praca tym ciągnikiem jest jeszcze bardziej przyjemna i efektywniejsza.
(prospekt)
Proxima Power
(zdjęcie PROXIMA POWER)
Model Proxima Power jest najnowocześniejszym ciągnikiem w rodzinie Proxima, charakteryzuje się nowoczesną skrzynią biegów, jest komfortowy, bezpieczny i wszechstronny. Praca tym ciągnikiem to sama przyjemność.
(prospekt)
ZETOR z serii FORTERRA
Seria FORTERRA ma do wyboru 3 rodzaje ciągników: FORTERRA, FORTERRA HSX oraz FORTERRA HD.
(zdjęcie FORTERRA)
FORTERRA
Ciągniki te przeznaczone są do dużych gospodarstw, z powodzeniem mogą konkurować z ciągnikami z sześciocylindrowym silnikiem gdyż posiadają moc do 136KM. Dzięki doskonałym parametrom momentu obrotowego ciągniki są cenione jako silne maszyny w rozsądnej cenie.
(prospekt)
FORTERRA HSX
(zdjęcie)
Wyposażony został w najnowocześniejsze technologie, technologia Power Shuttle, nowa pięciostopniowa skrzynia biegów z trzy stopniowym wzmacniaczem, hydrauliką Hitch Tronic, wyświetlacz LCD, bezpieczny fotel kierowcy i wiele innych zalet decydują o sile i wytrzymałości tego ciągnika.
(prospekt)
FORTERRA HD
(zdjęcie)
Najmocniejszy i najlepiej wyposażony ciągnik wśród linii Forterra. Wzmocniony mechanizm różnicowy, większa oś tylna, większy rozstaw zapewniają lepszą stabilność, amortyzowana oś przednia i kabina, to wszystko razem sprawa, że jest to silny partner na Twoje pole.
(prospekt)
ZETOR CRYSTAL
(Zdjęcie)
Crystal to ciągnik o dużej mocy, posiada sześciocylindrowy silnik. Przestronna i wygodna kabina z niskim poziomem hałasu. Niskie koszty utrzymania i eksploatacji to atrybuty które sprawiają, że Crystal jest idealnym pomocnikiem podczas ciężkiej pracy.
(prospekt)